Technologia wibroprasowania

15.05.2020
Tłoczenie wibracyjne jest jedną z metod wytwarzania wyrobów z mieszanki betonowej. Technologia wibroprasowania zapewnia zagęszczanie mieszanki betonowej pod wpływem wibracji i równoczesnego nacisku z góry.

Produkcja bloczków fundamentowych metodą wibroprasowania i metody ich wykorzystania

15.05.2020
Jednym z najpopularniejszych elementów budowlanych są bloczki fundamentowe. Ich zastosowanie jest różnorodne: budowa ścian piwnic, budowa i wzmocnienie platform, budowa ścian budynków przemysłowych i mieszkalnych, układanie fundamentów taśmowych.

Typy, rozmiary i oznakowanie bloczków fundamentowych

15.05.2020
Bloczki fundamentowe różnią się rodzajem, rozmiarem i oznakowaniem.

Oficjalna odezwa Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością 'NEMP' do swoich Klientów

15.05.2020
W związku z częstymi przypadkami nieuprawnionego użycia materiałów fotograficznych i wideo przedstawiających produkty firmy NEMP, a także tekstów opisujących mobilne wibroprasy, prosimy o zwrócenie uwagi na fakt, że firma NEMP nie współpracuje z pośrednikami i nie ma przedstawicieli handlowych. Nasz adres: Ukraina, Mikołajów, ul. 6 Słobodzka, 101d.

Wybór wibroprasy. Cechy maszyn NEMP

15.05.2020
Aby kupić wibroprasę lub zastosować tradycyjne metody wytwarzania wyrobów - dokładnie przed tym wyborem stoi producent materiałów budowlanych. W ostatnich latach popularność sprzętu do wibroprasowania znacznie wzrosła, podobnie jak skład producentów. Firmy budowlane i trusty, zakłady wyrobów żelbetowych i producenci małych form architektonicznych coraz częściej zwracają uwagę na tego typu urządzenia.

Nowa wibroprasa UPB PM

15.05.2020
Firma NEMP opracowała i wyprodukowała nową wibroprasę do produkcji bloczków fundamentowych UPB-PM.