Wibroprasa nowej generacji UPB-PM z zakładu NEMP

15.05.2020

Firma NEMP opracowała i wyprodukowała nową wibroprasę do produkcji bloczków fundamentowych UPB-PM. 

Od razu najważniejsze: duży asortyment produkowanych bloczków: bloki o długości 2400, 1200 i 900 mm o różnych szerokościach 300, 400, 500, 600 mm i wysokości 580 mm. Dzięki temu producent może objąć całą gamę najpopularniejszych bloczków fundamentowych. Jednocześnie rekonfiguracja form zajmuje 25-40 minut, co pozwala szybko przejść do produkcji bloczków o innym standardowym rozmiarze.

Wibroprasa UPB — PM  ma już rozwiązania technologiczne zastosowane w naszym modelu wibroprasy UPB-SM z pojemnikiem kumulacyjnym. Na przykład konserwacja technologiczna systemu wibracji formy jest uproszczona, co pozwala sprawdzić mocowanie bez wyjmowania samej formy. System wibracji umożliwia wytwarzanie wibroprasowania w różnych trybach częstotliwości. Ponadto ten system wibracji poprawia zagęszczenie mieszanki, a wraz z tradycyjnie niezawodnymi formami wytrzymałości i sztywności ich żywotność jest dłuższa w porównaniu do analogów.

Biorąc pod uwagę pozytywne opinie naszych Klientów na temat nowego systemu bezpieczeństwa (oprócz systemu dźwiękowego, dodano sygnalizację świetlną pozycji węzłów podczas pracy), który jest używany na wibroprasach NEMP, dodaliśmy również kontrolę pozycji oraz regulację prędkości i płynności maszyny. Dlatego oprócz bezpiecznego komponentu operator optymalizuje czas potrzebny na poruszanie się maszyny po placu budowy.

Podsumowując, możemy śmiało powiedzieć, że nowa mobilna wibroprasa do produkcji bloczków fundamentowych UPB-PM jest idealną opcją do długoterminowej produkcji szerokiej gamy bloczków FBS, a jej wysoka wydajność 100-120 bloczków w 8 godzin roboczych z łatwością zapewnia opłacalność sprzętu w ciągu 3 miesiące i stabilność gospodarczą Twojego przedsiębiorstwa.