Oficjalna odezwa Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością 'NEMP' do swoich Klientów

15.05.2020

W związku z częstymi przypadkami nieuprawnionego użycia materiałów fotograficznych i wideo przedstawiających produkty firmy NEMP, a także tekstów opisujących mobilne wibroprasy, prosimy o zwrócenie uwagi na fakt, że firma NEMP nie współpracuje z pośrednikami i nie ma przedstawicieli handlowych. Nasz adres: Ukraina, Mikołajów, ul. 6 Słobodzka, 101d. 

Na stronach internetowych (w ogłoszeniach, reklamach kontekstowych, platformach handlowych itp.) wskazujemy nasze dane kontaktowe: telefony +380505058108, +380512585557, +79670672451; kontaktowe adresy e-mail: nemp@inbox.ru , nemp2013@mail.ru , nemp2015@mail.ru . Od maja 2017 r. dodano oficjalne firmowe poczty elektroniczne: nempfb@gmail.com (główny adres e-mail do zapytań biznesowych) i ooonemp@gmail.com . Inne numery telefonów i adresy e-mail skierują Państwo do oszustów. Jeśli Państwo chce kupić wysokiej jakości wibroprasy do produkcji wyrobów żelbetowych, prosimy telefonować tylko pod powyższe numery.
    
Przez kupowanie wibropras bezpośrednio od producenta - firmy «NEMP» Sp. z o. o. - możecie nie martwić się o jakość i parametry techniczne naszych wyrobów. Wibroprasy NEMP posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty.

W warunkach niestabilnej sytuacji ekonomicznej ceny wibropras NEMP, zgodnie z ich doskonałą jakością, zawsze pozostają na stabilnym korzystnym poziomie dla kupującego. 

Obniżona cena wskazuje na niedopasowanie zadeklarowanej jakości sprzętu i wytwarzanych wyrobów.  

Jesteśmy zawsze otwarci na dialog, dostarczamy niezbędne informacje kupującemu, oferujemy elastyczne warunki płatności i zapewniamy bezpłatne wsparcie konsultacyjne w okresie pogwarancyjnym.

Wielu naszych Partnerów, oceniając jakość i możliwości wibroprasów NEMP w swoim zakładzie produkcyjnym, nie zastanawiają odnośnie nabycia jednego modelu. Ponadto przyjmujemy nowe zamówienia na produkcję i rozwój urządzeń zgodnie z zaleceniami naszych Klientów.

Należy zauważyć, że produkcja wibroprasów NEMP ciągle się poprawia. Nie pozostaje to niezauważone wśród naszych konkurentów.

Na przykład od 2014 roku produkujemy wibroprasę UPB-SM ze stacjonarnym zbiornikiem - bunkierem, opracowanym przez nasze własne biuro projektowe. Dla nas i naszych Klientów stacjonarny model zbiornika nie jest nowy! W tym czasie wibroprasy UPB-SM zostały zakupione i z powodzeniem obsługiwane przez ukraińskich, rosyjskich i kazachstańskich producentów materiałów budowlanych. 

Odpowiadamy za jakość naszego sprzętu. Wskazuje na to kopiowanie materiałów informacyjnych przez inne firmy, próby wytworzenia podobnych wyrobów zaświadcza o to, że firma NEMP – wiodący producent mobilnych wibropras do produkcji bloczków fundamentowych, płyt fundamentowych i zworek prętowych!